Rezultate te kerkimit per termin: +Ikim

Meta: total 758 / total_found 758 / time 0.024 / keyword[0] ikim / docs[0] 758 / hits[0] 876 /
No Pic available
  • 2014-10-23

Turqit në Beograd: Serbë, ju erdhi… babai!

BEOGRAD - Beogradi i trembet një tjetër ndeshjeje problematike, që mund të kalojë kufijtë e sportit dhe do të ngjyroset madje edhe me politikë. Në përballjen e Ligës së Europës midis serbëve të Partizanit të Beogradit ku

No Pic available
  • 2014-10-23

Turqit në Beograd: Serbë, ju erdhi… babai!

BEOGRAD - Beogradi i trembet një tjetër ndeshjeje problematike, që mund të kalojë kufijtë e sportit dhe do të ngjyroset madje edhe me politikë. Në përballjen e Ligës së Europës midis serbëve të Partizanit të Beogradit kundër turqve të Beshiktashit, parashikohet që të ketë tensio

Një sistem taksimi të ndershëm për të rritur dhe forcuar ekonominë
  • 2014-09-28

Një sistem taksimi të ndershëm për të rritur dhe forcuar ekonominë

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot, gjatë mbledhjes së Këshillit Ekonomik Kombëtar, se Qeveria do t'i qëndrojë deri në fund parimit themelor: "kush fiton më pak do të paguajë më pak, kush fiton më shumë do të paguajë më shumë" dhe për 95% të njerëzve do të ketë ulje taksash. D

Qeveria me biznesin në informim, komunikim dhe ndërveprim
  • 2014-09-28

Qeveria me biznesin në informim, komunikim dhe ndërveprim

Fjala e Kryeministrit Rama në takim me përfaqësues të biznesit dhe sipërmarrjes: Faleminderit për ardhjen! Ky është një bashkëbisedim që sot dëshirova ta kishim me sipërmarrësit e mëdhenj, për të dëgjuar nga ju pyetjet që ju shqetësojnë. Njëkohësisht, për ta shfrytëzuar k

No Pic available
  • 2014-09-26

Sherr në mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Çefës, Çomos dhe Gjin Gjonit

TIRANE- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zbardhur mbledhjen e mbajtur më 20 shtator gjatë të cilës u shqyrtua kërkesa e 39 deputetëve të majtë për shkarkimin e dy anëtarëve të këtij Këshilli ,Elvis Çefa dhe Lulzim Lelçaj. Dy prej anëtarëve, Gjin Gjoni dhe Artan Broci kanë akuz

No Pic available
  • 2014-09-26

Sherr në mbledhjen e KLD, zbardhen debatet mes Çefa-Çomo-Gjin Gjoni

TIRANE- Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zbardhur mbledhjen e mbajtur më 20 shtator gjatë të cilës u shqyrtua kërkesa e 39 deputetëve të majtë për shkarkimin e dy anëtarëve të këtij Këshilli ,Elvis Çefa dhe Lulzim Lelçaj. Dy prej anëtarëve, Gjin Gjoni dhe Artan Broci kanë akuz

No Pic available
  • 2014-09-04

5 gabime fatale për një grua

TIRANE-"Çfarë po ndodh? Nuk ekziston në këtë planet as edhe një burrë, që sillet si duhet?". Kohët e fundit gjithnjë e më shumë ankesa të së njëjtës natyrë dëgjohen nga femrat. Diku midis kafes dhe bisedë