Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha +Zoti

Meta: total 1000 / total_found 8699 / time 0.015 / keyword[0] sali / docs[0] 69760 / hits[0] 115440 / keyword[1] berisha / docs[1] 124705 / hits[1] 401848 / keyword[2] zoti / docs[2] 54592 / hits[2] 98375 /
Rrefimi i Zogajt per  Dhjetorin 90 Debati me 8220njerezit8221 e Ramiz Alise
  • 2014-10-29

Rrefimi i Zogajt per Dhjetorin 90 Debati me 8220njerezit8221 e Ramiz Alise

e Marte 28 Tetor 20141409 pm p classwp-caption-text Prec ZogajbrbrPrec Zogaj boton librin publicistik 8220Fillimet8221 nga UET PRESS brbrSi e sulmoi Shinasi Rama Sali Berishen  Ti s8217je ketu per te mbajtur anen e studentevebrbrSi e organizoi Hajdari takimin per dialog mes s

Ruci pro dhjetefishimit te gjobave Ska pije ne timon
  • 2014-10-28

Ruci pro dhjetefishimit te gjobave Ska pije ne timon

e Marte 28 Tetor 20141209 pm p classwp-caption-text Komisioni i IntegrimitbrbrKomisioni i Integrimit miraton ndryshimet ne Kodin RrugorbrbrTe mos qahemi per gjobat po na u aksidentuan te afermitbrbrKryetari i Grupit Parlamentar te PS Gra-moz Ruci u shpreh dje pro 10-fishimit te

No Pic available
  • 2014-10-24

Përse zoti Rama shkon në Beograd?!

Ngjarjet që ndodhën më 14 tetor në stadiumin e Beogradit, ku dhjetëra mijë qytetarë të Serbisë thërrisnin në kor për asgjësimin fizik të shqiptarëve duket se po shkojnë drejt arkivës dhe po ia lëshojnë ven

No Pic available
  • 2014-10-23

Kriza politike,PD negociata metë huajt për të dalë nga bojkoti

Të tjera rreth shkrimit PD, kërkon takim si Nano-Berisha VIDEO TIRANE- Ngërçi politik i krijuar prej më shuam se tri muajsh ka bërë që vetë PD-ja që ka bojkotuar Kuvendin të ndërmarrë hapat e para për tu rik

No Pic available
  • 2014-10-23

Fjala e deputetit Gramoz Ruçi sot në Kuvend

I nderuar Kryetar i Kuvendit, E kam kërkuar fjalën për rend të ditës pasi gjatë ditës së djeshme e gjithë media që është e pranishme këtu, ka kërkuar një përgjigje nga pozita lidhur me një deklarim të opozitës, se paska propozuar një marrëveshje pozitë-opozitë me garanci dhe m

PD në parlament, nëse jepen garanci për funksionimin dhe zbatimin e marrëveshjes
  • 2014-10-23

PD në parlament, nëse jepen garanci për funksionimin dhe zbatimin e marrëveshjes

Berisha takohet me ish-kryeministrin italian, Romano Prodi Ish kryeministri Sali Berisha ka pritur dje në një takim, ish kryeministrin italian dhe personalitetin e njohur të politikës Europiane, Romano Prodi. Përmes një njoftimi në rrjetin social, Facebook, Berisha shkruan se me Pro

No Pic available
  • 2014-10-22

Marrëveshja për rikthimin e PD në Kuvend, Bylykbashi: Rama të ngrihet në nivelin e Nanos

TIRANE - Marrëveshja politike e vitit 2002, mes Nanos dhe Berishës, mund t’i shërbejë kryeministrit të vendit, si model për tu ndjekur për të arritur një pakt mes pozitës dhe opozitës. Për deputetin demokrat Oerd Bylykbashi, Rama duhet të ngrihet në nivelin e Fatos Nanos. “